Syyskokoukseen toivotaan osallistumaan etänä

Aktiivinen Pohjois-Satakunta ry:n syyskokous

Aika: Torstai 17.12.2020 klo 17.00
Paikka: Aktiivinen Pohjois-Satakunta ry:n toimisto, Kuninkaanlähteenkatu 12, 38700 Kankaanpää

Kokoukseen suositellaan osallistuttavaksi etäyhteyden kautta GoToMeeting alustalla (ei vaadi asentamista koneelle). Ilmoittautuminen sähköpostilla leena.saloniemi@kankaanpaa.fi tai puhelimella 040 6838852 viimeistään 14.12. Ilmoittautuneille lähetetään linkki, jolla pääsee liittymään kokoukseen.

Kokouksessa käsitellään sääntömääräiset asiat ja lisäksi sääntömuutosesitys. Yhdistyksen virallista nimeä ehdotetaan lyhennettäväksi ja sääntöihin lisätään mahdollisuus osallistua yhdistyksen kokouksiin etäyhteyden kautta. Kokouksen aluksi verkostoasiantuntija Juha-Matti Markkola pitää ajankohtaiskatsauksen Leader-toiminnasta ja verkostopalveluista.

Tervetuloa!

Aktiivinen Pohjois-Satakunta ry:n hallitus